Sten Oscar Rundgren oljemålning
2016-11-07
417666
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STEN OSCAR RUNDGREN (född 1931), naturmotiv, signerad SR, olja på duk, ca 82x65 cm