Sten Oscar Rundgren oljemålning
2016-11-07
417665
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STEN OSCAR RUNDGREN (född 1931), "Haröskär", signerad SR, olja på duk, ca 65x81 cm