Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-11-02
417648
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, komposition, olja på duk, a tergo signerad och daterad Morales 69, 76x90 cm