Lampbord 1 par engelsk stil
2016-11-02
417601
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LAMPBORD, 1 par, engelsk stil, pelarunderrede i mahogny samt betsad bok med trissförsedda mässingstassar, oktagonala skivor fanerade i idegran med skinninläggning samt lådor i sargen, höjd ca 59, Ø 50 cm
Bruksslitage, märken