Gnistskydd
2016-11-01
417568
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GNISTSKYDD samt konsol, 1800/1900-tal, målad vitmetall, konsolens höjd ca 21, gnistskyddets längd ca 53 cm
Mindre bucklor, bruks- och åldersrelaterat slitage