Orientmatta
2016-11-07
417516
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, old, Tabriz, signerad, signatur i stjärnformad kartusch, ca 274x196 cm
Ställvis slitage, mindre fläckar