Klubbat för:
4 400 SEK
2 000 SEK
DAKTYLIOTEK, ca 70 gipsavgjutningar av antika gemmer, 1800/1900-tal, senare dekorativ montering med glas, medaljongernas storlek mellan ca 2-3 cm
Åldersrelaterat slitage
417510
2016-11-01