Roberto Matta färgetsning
2016-11-02
417498
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, ur portfölj från 1975 Sabatier 409, signerad Matta, 93/100, färgetsning, ca 49x39 cm
Marginal med hanteringsveck