Axel Peter tillskriven
2016-11-02
417466
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL PETER (1863-1942): tIllskriven, Stilleben med vinglas, karaff och frukter, olja på duk, 48x59 cm
Smärre ytskador