Madeleine Pyk färglitografi
2016-11-01
417343
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934), Figurkomposition, signerad M Pyk, numrerad 126/150, färglitografi, ca 67 x 48 cm