Cigarrskrin
2016-11-01
417295
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CIGARRSKRIN, silver, GAB, Stockholm 1917, fodrad med ceder, infattad svart sten, höjd 9, 22x14 cm
Slitage, repor