Anna-Greta Sjöqvist matta rölakan
2016-11-08
417281
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANNA-GRETA SJÖQVIST, matta, rölakan, signerad AGS, ca 240x162 cm
Bruksslitage, nytvättad