Stolar gustavianska 1 par
2016-11-01
417238
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOLAR, 1 par, gustavianska, kopplade själknippen, träskuren dekor av fleuroner, kanellerade ben, sitthöjd ca 44 cm
Förstärkta, färgbortfall, skador, repor, bemålade