Tallrikar
2016-11-01
417217
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, (1736-96), dekor i underglasyr med famille rosefärger, åttkantiga diameter ca 23 cm
En med skador och lagningar