Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRONSHÄSTAR, 2 st., dekorativa skulpturer, patinerad brons, 1900-tal, osignerade, ca 28x28 cm
Lätt nötta, bruksslitage
417213
2016-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här