Fat Kina
2016-10-31
417139
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor av blommor i famille rose resp underglasyrblått, diameter ca 38 resp 41 cm
Lagningar, nagg, sprickor