Chuval 1800-tal
2016-11-10
417092
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CHUVAL/ VÄSKFRONTSTYCKE, antik, Turkmenistan, sannolikt Yomut, ca 86x130 cm
Skador