Greta Gerell oljemålning
2016-10-31
417084
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GRETA GERELL (1898-1982): Interiör med spis, olja på duk, signerad Gerell, ca 65x54 cm