Georg Suttner oljemålning
2016-10-31
417070
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORG SUTTNER (1922-2014): Komposition, signerad och daterad Suttner -63, olja på pannå, ca 33x40 cm