Bordslampa nyrokoko
2016-10-31
417062
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, för 2 ljus, med höj- och sänkbar skärm, brons, förgylld, höjd ca 47 cm
Skadat tyg