Hugo Öfverström oljemålning
2016-10-31
417019
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-73): Båtar i hamn, signerad H Öfverström, olja på duk, ca 64x88 cm