Matbord med iläggsskivor i rokokostil
2016-10-31
416994
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MATBORD, 1900-talets första hälft, med 2 iläggsskivor med sarg à 50, rokokostil, bemålat, höjd 76, 136x105, totallängd 236 cm
Senare bemålad, ytslitage och visst färgbortfall