Kantele Finland

Kantele Finland
Kantele Finland
Kantele Finland
Kantele Finland
Kantele Finland
Kantele Finland
Kantele Finland
Kantele Finland
Kantele Finland
Kantele Finland

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANTELE, 1900-talets andra hälft, märkt "Kantelevalmistamo Heikkila KY", medföljer gör bärväska, verktyg samt 2 st notböcker, mått väska 105x46x21 cm

Visst slitage

416980

2016-11-12