Axel Fridell etsning
2016-10-31
416967
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AXEL FRIDELL (1894-1935): "Mrs Dunn I", etsning, signerad A Fridell, torrnål, 20x15 cm,