Lockurna Japan 1800-tal
2016-11-01
416965
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LOCKURNA, porslin, Japan, 1800-tal, rik dekor i imarifärger, höjd ca 63 cm
Smäre skador, spricka, locket med invändiga nagg