Gottfrid Kallstenius oljemålning
2016-10-31
416935
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943),"Sommarafton", signerad och daterad G Kallstenius 1905, olja på duk, 90x106 cm