Japanskt träsnitt
2016-11-03
416900
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Japan, 1800-tal, träsnitt, detaljer med micagrun, 41x28cm, oramad
Slitage, förstärkta marginaler