Industrilampa förkromad
2016-10-31
416889
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INDUSTRILAMPA, förkromad metall, 1940-tal, rak arm med väggfäste samt ledbar skärm, längd ca 50 cm
Buckla, bruksslitage