Gunnar Norrman torrnål
2016-10-30
416821
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Lönnfrukter", signerad och daterad G.Norrman 1989, torrnål, 13/26, bildyta 11,5x10,3 cm