Te- och kaffeskedar
2016-11-03
416816
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TE- OCH KAFFESKEDAR, 97 dlr, silver, 1900-tal, olika modeller
Gravyr, smärre slitage