Te- och kaffeskedar
2016-11-03
416812
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TE- OCH KAFFESKEDAR, 78 dlr, silver, 1900-tal, olika modeller
Gravyr, smärre slitage