P G Thelander, färgetsning
2016-10-30
416805
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PÄR GÖSTA THELANDER (född 1936), motiv med röd stuga, signerad P G Thelander, numrerad 8/40, färgetsning, ca 49,5 x 63,5 cm