Fat Royal Copenhagen
2016-11-02
416743
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, Den Kongelige Porcelainsfabrik, jugend, porslin, dekor i underglasyrfärger av en apa sittande på kanten, signerad, längd 12 cm
Mindre nagg på örat.