Bordslampa bronserat trä
2016-10-31
416736
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, svart och bronserat trä, höjd 73 cm
Bruksslitage