Golvlampa två ljuspunkter
2016-10-30
416702
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, mässing, två lampor, reglerbara, höjd 127 cm
Slitage, liten buckla