Klockor brons
2016-10-30
416668
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KLOCKOR, VAJRYANA, 7 dlr, 1900-tal, Tibet, brons, Vahryans längd ca 24 cm
Slitage