Bordsspegel 1800-tal
2016-10-30
416661
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSSPEGEL, 1800-tal, imitationsmåleri, höjd 45, 35x21 cm
Ytskador, skadat glas