Lena Linderholm
2016-10-30
416659
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Livets fröjder", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm
Oramad