Jockum Nordström litografi
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum, 222/250, litografi, bladmått ca 60x85 cm
Kuntoraportti
Oramad
416657
Päivämäärä:
2016-10-30