LENA A LINDERHOLM
2016-11-06
416656
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Livets fröjder", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm
Oramad