Takfotogenlampa
2016-10-29
416561
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, utförd i bronserad metall, höjd ca 44, diameter ca 43 cm
Lösa prismor medföljer, slitage