Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
ALESSANDRO MORETTI (1870-1953): Skulptur, liggande kvinna, signerad, lergods, signerad och daterad A. Moretti 1937, längd ca 26 cm
416407
2016-10-29