Golvlampa 1900-talets mitt
2016-10-29
416382
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, LOuis XVI-stil, patinerad och förgylld metall, total höjd ca 163 cm