Engelskt fällbord
2016-10-29
416312
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÄLLBORD, England, omkring 1900, fanerat i mahogny, tredelad, skivans diameter ca 97,5 höjd ca 73,5 cm
Slitage, fläckar, repor, skiva med fanérspricka, renoverad och kompletterad