Lena A Linderholm färglitografi "Körsbärskanna"
2016-10-28
416175
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Körsbärskanna", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm, oramad