Snedklaffsekretär
2016-10-28
416173
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal, ek, beslag i mässing, bakom klaffen fack- och lådinredning, höjd ca 113, 113x64 cm, nyckel finns
Renoverad, kompletterade, senare delar, slitage, sprickor, nyckel finns