Rölakansmatta Ångström
2016-10-31
416169
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANNA JOHANNA ÅNGSTRÖM, matta, rölakan, signerad Å, ca 230x163 cm
Bruksslitage