Einar Jolin färglitografi
2016-10-28
416157
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben, signerad och numrerad 228/360, färglitografi, tryckytans mått ca 46x54 cm