Yrjö Edelmann färglitografi
2016-10-28
416146
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Skrynklat papper, signerad Y Edelmann, 1338/1500, färglitografi, ca 54x38 cm