Tallrikar Kina
2016-10-28
416129
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TALLRIKAR, Kina, 8 st., 1700-tal, famille rose, konturerat brätte, diameter ca 23 cm
Kantnagg